Skocz do zawartości

Witaj na xSTEAM.pl - Forum o Grach!

To miejsce w którym jednoczymy ludzi ze wspólną pasją do gier poprzez internet. Tu znajdziesz najnowsze nowiny o bestsellerowych grach z całego świata.
Dołącz do naszej społeczności aby w pełni korzystać z usług oferowanych przez xSTEAM.pl

Zaloguj się lub Zarejestruj się

Zdjęcie

Konta steam SUPREME, LEM + inne !

konta steam supreme lem inne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

karlol85

karlol85
  • Grupa:
    Użytkownik
    • Czas Online: 1h 5m 59s
    • Ulubiony serwer: 4FUN CS 1.6
    WSPOMNIJ

[1] Witam, mam na sprzedaż konto steam z CS:GO. Konto posiada rangę Supreme Master First 

Class na matchmakingu. Na koncie jest odblokowany rynek steam, brak Prime Account, numer 

telefonu nie zweryfikowany. Konto ma czysty VAC, nigdy nie było banowane.Konto ma 

przegrane 623h w CS:GO i posiada inne ciekawe gry typu COD:BO2. Dowody posiadania konta:

Cena: 60 zł PSC

[2]

Na sprzedaż mam również swoje drugie konto (smurf konto), na którym mamy rangę Gold Nova 

3, brak Prime Account, numer telefonu nie zweryfikowany. Status VAC w idealnym stanie, na 

koncie nigdy nie były używane cheaty. Dowody posiadania podaję poniżej.

Cena to 20 zł PSC

[3] Klucze steam CS:GO

Także posiadam klucze do gry CS:GO (źródło - steamkeys.pl)
    screen (dowód posiadania): http://scr.hu/5a8t/ciand

Cena za sztukę: 30 zł PSC

[4]

Ostatnie konto to konto z rangą Legendry Eagle Master (LEM). Na koncie przegrane ok. 1700 

h, nigdy nie używane cheaty, trochę wygranych meczy, konto czyste pod względem VAC. 

Idealne do wbicia Globala ! Na koncie gra THE FOREST !

screen (dowód posiadania): http://scr.hu/5a8t/37a15

Cena: 70 zł PSC (do lekkiej negocjacji)

Kontakt:
    GG: 25349060 

Wszystkie konta są legalne, nigdy na nich nie były używane cheaty, jestem uczciwym 

sprzedawcą kont różnorakich platform gier komputerowych, można mi zaufać, ale uprzedzam że 

tak jak wszędzie pierw zapłata potem konto/klucz. Zapraszam serdecznie !

• 0

Żeby dodać komentarz, zobaczyć poprawny link do danej strony, musisz zalogować się lub założyć konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: konta, steam, supreme, lem, inne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych