Skocz do zawartości

Witaj na xSTEAM.pl - Forum o Grach!

To miejsce w którym jednoczymy ludzi ze wspólną pasją do gier poprzez internet. Tu znajdziesz najnowsze nowiny o bestsellerowych grach z całego świata.
Dołącz do naszej społeczności aby w pełni korzystać z usług oferowanych przez xSTEAM.pl

Zaloguj się lub Zarejestruj się

Zdjęcie

Hej!

hej

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Verena

Verena
  • Grupa:
    Użytkownik
    • Czas Online: 1h 14m 13s
    • Ulubiony serwer: Only DD2 CS 1.6
    WSPOMNIJ

Witam Was wszystkich.  :D
    ····································
    Na imię mi Verena. 31 października będę obchodzić swoje 19 urodzinki. Wywodzę się z Poznania, aczkolwiek chwilowo pomieszkuję w Gdańsku.  :spider:
    Postaram się przedstawić Wam po części moją skromną osobę, abyście mogli mnie troszeczkę poznać.  ^^
    Więc może zacznę od najistotniejszych rzeczy : 
    Osobiście uważam, że zaliczam się do osób bardzo skomplikowanych. Co więcej często odnoszę wrażenie, iż nie do końca znam samą siebie, dlatego też uważam, że błędnym stwierdzeniem jest to, że moi najbliżsi przyjaciele uważają, że znają mnie lepiej ode mnie lub myślą, że znają mnie w każdym calu. Każdego nowego dnia odkrywam w sobie nowe cechy, jak wiadomo są to raz cechy pozytywne, a raz negatywne, ale jak to ktoś już kiedyś  powiedział: Na świecie nie ma człowieka idealnego. Co do mojego charakteru myślę, że bardzo trudno jest go określić w właściwy sposób. Znajomi uważają, że mój charakter jest bardzo ciężki i twardy, myślę, że to nie jest nic złego i ogólnie mówiąc podoba mi się to. Większa grupka osób twierdzi, że jestem osobą bezpośrednią, zawsze mówię to co leży mi na sercu i to co myślę na dany temat, nie kłamię, nie owijam w bawełnę, jasno, jednoznacznie podejmuję przeróżne decyzje i wyrażam swoją opinię, myślę, że w tych czasach, wielu osobom brakuje tej właśnie cechy, którą jest "bezpośredniość". Za wszelką cenę staram się być osóbką w pełni obiektywną, wprost krytykuję czyjeś prace, jakieś rzeczy, a nawet czasami zdarza mi się skrytykować człowieka, jeżeli wymaga tego sytuacja. Pod uwagę zawsze biorę "za" jak i "przeciw" w podejmowanych przeze mnie decyzjach, chociaż nie zawsze jestem z tego zadowolona i zaczynam żałować, że czasu nie da się cofnąć. Prawię nigdy nie uważam, że wszystko to jak postępuję jest dobre, czy słuszne, ale gdy trzeba wyciągam wnioski i gdy moje sprawy zaczynają układać się nie po mojej myśli, staję z nimi twarzą w twarz i dążę do tego, by było inaczej. Gdy zawieram nowe znajomości, nie zwracam uwagi na zachowanie i charakter danej osoby, ponieważ wychodzę z założenia, że dowiem się jaką jest osobą naprawdę w międzyczasie. Cenię sobie u ludzi : szczerość, ponieważ jeżeli ktoś posiada taką cenę, to wiem co taka osóbka twierdzi na dany temat i uwielbiam przebywać w towarzystwie takich właśnie osób. Nie znoszę osób, które są fałszywe, mianowicie : Uważają, że są kogoś przyjacielem, a gdy nie ma tej osoby przy nim chociażby chwilkę, to zaczyna rozsiewać przeróżne farmazony. Moim zdaniem to przyjaźń powinna opierać się przede wszystkim na szczerości do drugiej osoby, powinno się zwracać uwagę na odczucia innych, cieszyć się i płakać razem z nimi i okazywać w każdej sytuacji wsparcie i podać pomocną dłoń. Ja osobiście nie mam dużo przyjaciół, mam paru, ale prawdziwych, którzy są przy mnie zawsze, bez względu na to jaka jestem. Wracając do moich cech : Jedną z moich najgorszych cech jest to, że jeżeli na jakiejś osobie raz się zawiodę i straci moje zaufanie, bądź zrobi coś co mnie dosadnie zaboli, zwyczajnie nie będę mogła takiej osobie tego wybaczyć w parę dni. Należę do grona osób zawziętych i upartych to co chcę zdobyć, zazwyczaj zdobywam i jeżeli czegoś się uprę to będę do tego dążyć, chociażby milion osób mówiło mi, że to głupie - nie odpuszczę, zrobię swoje. Nie zawsze dobrze na tym wychodziłam i nie zawsze potrafiłam przyznać się do popełnienia błędu. Powolutku udaje mi się likwidować te cechy, lecz nie jest to takie łatwe jak może się to wydawać. Na to potrzeba przede wszystkim czasu i chęci, ale czasem nawet i to nie starcza. Od zawsze jestem myśli, że życie nie składa się z samych przyjemności, ale są także i jego wady takie jak np. masa obowiązków. Osobiście nie lubię kiedy muszę zrobić to czy tamto, dlatego, że ktoś ma "większą władzę" ode mnie i każę mi to wykonać. Jestem osobą, która nie lubi podporządkowywać się drugiej osobie, której nie darzy sympatią, lecz moje nastawienie co do tego radykalnie się zmienia kiedy chodzi o moją rodzinę. Czuję w głębi duszy, że muszę zrobić to co oni mi każą zrobić. Zawsze, gdy tylko mam wolną chwilkę pomagam mojej młodszej siostrzyczce w zadaniach domowych, bądź w czymś innym. Staram się być wyrozumiała w stosunku do niej, lecz nie zawsze mi to wychodzi. Wiele osób zarzuca mi, że powinnam najpierw pomyśleć, a potem dopiero się wypowiedzieć, bo w taki sposób potrafię urazić osobę, do której mam jakieś tam pretensję, a nawet, gdy wyrażam swoje zdanie, gdy mam zły dzień, bądź "jestem nie w sosie". Otoczenie, znajomi, przyjaciele i najbliżsi akceptują moje zachowanie i charakter, którego nie potrafię zmienić i tak naprawdę nie chciałabym tego robić. Uważam, że mając taki charakter jaki mam osiągnęłam w życiu wiele sukcesów i zdobyłam to czego najbardziej chciałam i do czego dążyłam.  :ninja:
    Co do moich zainteresowań to interesuję się medycyną, sztukami walki, dziennikarstwem, grafiką komputerową, rysowaniem, gotowaniem, piłką siatkową, piłką nożną itd..  :ganja:
    Jestem ciekawa komu chciało się to wszystko czytać, ale no taką mam naturę, że nawet jeżeli nie chciałabym się rozpisać to się rozpiszę - zwyczajnie nie panuję nad tym.   ;)
    Pozdrawiam Wszystkich Czytających.   :wub:
    Miłego życzę.   :P

©Verena

Użytkownik Verena edytował ten post 02 październik 2016 - 15:54

• 4

Admin

Admin
  • Grupa:
    Właściciel
    • Czas Online: 19d 7h 10m 3s
    WSPOMNIJ

Hej :D

Trochę się rozpisałaś ;d

• 0

suck_my noobek:/

suck_my noobek:/

Gizd :)

• Grupa:
    Właściciel Serwera
    • Czas Online: 39d 7h 49m 11s
    • Gadu-Gadu:
    • Nick w grze: suck_my noobek:/
    • Ulubiony serwer: 4FUN CS 1.6
    WSPOMNIJ

o_0 Nie pamiętam kiedy ostatnio tak dużo przeczytałem xD

Cześć ;)

• 1

Affensive

Affensive

Skorumpowany Admin

• Grupa:
    Zasłużony
    • Czas Online: 41d 21h 11m 50s
    • Gadu-Gadu:
    WSPOMNIJ

©Verena

Copyright by Verena? :D

Cześć ;)

• 0

sax #Emeryturka

sax #Emeryturka

Emeryt

• Grupa:
    Zasłużony
    • Czas Online: 27d 12h 7m 51s
    WSPOMNIJ

hi

• 0

holok

holok
  • Grupa:
    Właściciel Serwera TS3
    • Czas Online: 4d 30m 34s
    • Gadu-Gadu:
    • Nick w grze: holok
    WSPOMNIJ

siema :D 

• 0

Verena

Verena
  • Grupa:
    Użytkownik
    • Czas Online: 1h 14m 13s
    WSPOMNIJ

©Verena

Copyright by Verena? :D

Cześć ;)

Tak! Gdyż często spotykam się z sytuacjami, że różne inne osoby trzecie podpierdzielają mi moje przywitanko zmieniając tylko imię oraz wiek i miejsce zamieszkania! ^^ A nie lubię chamstwa, kłamstwa i cygańskiej muzyki! :D 

• 1

KAPITAN SOWA

KAPITAN SOWA
  • Grupa:
    Zasłużony
    • Czas Online: 37d 8h 11m 13s
    • Gadu-Gadu:
    • Nick w grze: HARDSTYLOWA SOWA | KAPITAN SOWA
    WSPOMNIJ

Dzień dobry dziennikarko ;) 

• 0

BondiWariat

BondiWariat
  • Grupa:
    Zasłużony
    • Czas Online: 34d 14h 46m 8s
    • Gadu-Gadu:
    • Nick w grze: [Bondi]Wariat
    WSPOMNIJ

,,chamstwa, kłamstwa i cygańskiej muzyki!"

Mój nauczyciel matmy w gimnazjum tak mówił xD Pamiętam do dziś.

Nigdy nie widziałem żeby ktoś w tym dziale tak zajebiście opisał swoją osobę. Witam Ciebie uparciuchu! :D

• 0

Żeby dodać komentarz, zobaczyć poprawny link do danej strony, musisz zalogować się lub założyć konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych