Skocz do zawartości

Witaj na xSTEAM.pl - Forum o Grach!

To miejsce w którym jednoczymy ludzi ze wspólną pasją do gier poprzez internet. Tu znajdziesz najnowsze nowiny o bestsellerowych grach z całego świata.
Dołącz do naszej społeczności aby w pełni korzystać z usług oferowanych przez xSTEAM.pl

Zaloguj się lub Zarejestruj się

Zdjęcie

Skarga na Admina

skarga na admina

• Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

Mefisto8848

Mefisto8848
  • Grupa:
    Użytkownik
    • Czas Online: 2h 54m 36s
    • Gadu-Gadu:
    • Nick w grze: $-MefisTo-$
    WSPOMNIJ

Nick/i osoby oskarżonej: OpEnTaNi#Fr3sh
    Dokładny opis sytuacji:Kolejny admin bardzo ogarnienty: Na mapie  de_kabul_32 owy gracz grał klasa invisible [klasa niewidzialna w calosci] jednak ja go caly czas rakietkami zabijalem gdy rozbrajal pake albo podbiegal do mnie. Odrazu napisal ze mam wh i dostane perma bez ss. Napisalem ze mam sluchawki i podsumowalem ze na tym serverze nie ma ani 1 ogarnentego admina. W konsekwencji dostalem bana za obraze :)
    Nie wiem jaką macie selektywność co do wyboru adminów na wasza siec serverow ale chyba wasze wybory nie są zbyt dobre.
    Pozdrawiam Mefisto.

Dowód: 

Pobierz

AMXBans] ===============================================
    [AMXBans] Zbanowany przez Admina: OpEnTaNi#Fr3sh
    [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.twoja.com
    [AMXBans] Powod: 'OBRAZA ADMINA'
    [AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'
    [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:865758226'
    [AMXBans] Twoje IP: '37.190.133.85'
    [AMXBans] ========================================

Dorzucam jeszcze [zrobione chwile pozniej]:

Pobierz
      - Gralismy przez moment 1 vs 1 a ten campiac pisze mi zebym cele robil.... [ponad 4 minuty czasu, nie campilem tylko go szukalem]
    http://www89.zippyshare.com/v/wCy2728u/file.html - Oskarzanie o wh zamiast zrobic screny.

Użytkownik Mefisto8848 edytował ten post 12 wrzesień 2016 - 16:12

• 0

OpEnTaNi#Fr3sh

OpEnTaNi#Fr3sh
  • Grupa:
    Użytkownik
    • Czas Online: 34m 59s
    • Gadu-Gadu:
    • Nick w grze: OpEnTaNi#Fr3sh
    • Ulubiony serwer: 4FUN CS 1.6
    WSPOMNIJ

Kolego dostałeś bana za obrazę na 5 minut a potem za wh ponieważ jak grałem klasą  invisible [klasa niewidzialna w calosci] to nie zabijałeś mnie rakietami tylko z broni i perku nie miałeś i jak szedłem za tobą to mnie widziałeś powiedz mi jak jak ja na kucałem i mnie widziałeś pisałem byś offał wh bo miałeś wh nie zrobiłeś tego więc dostałeś perma i nawet gracze mi pisali że masz wh ja to sprawdziłem i miałeś może offnołeś pod koniec ale nwm 

• 0

CORPION

CORPION
  • Grupa:
    Właściciel Serwera
    • Czas Online: 21h 5m 44s
    WSPOMNIJ

Mefisto co ty z tymi skargami na adminów masz ? :) Dobra teraz tak na serio bana dostałeś na 5 min za obrazę to jest ok ,ale nie podoba mi się to że opentani mając adma pisze do ciebie "offaj wh" jak tak bardzo cie podejrzewał o wh mógł ci zrobić ssy ,i ogarnij się z tym krytykowaniem naszego serwera że nie ma dobrych adminów,jak bardzo ci zależy to ty złóż podanie na adma i zobaczymy wtedy jakim ty bedziesz adminem :P.

Użytkownik CORPION edytował ten post 12 wrzesień 2016 - 17:17

• 1

OpEnTaNi#Fr3sh

OpEnTaNi#Fr3sh
  • Grupa:
    Użytkownik
    • Czas Online: 34m 59s
    • Gadu-Gadu:
    • Nick w grze: OpEnTaNi#Fr3sh
    WSPOMNIJ

Ale ja nie mogę mu dawać ssy bo pan Grand zabrał mi taką komendę wpisałem amx_ssban i nie mogłem mu dać ssy 

• 0

suck_my noobek:/

Gizd :)

• Grupa:
    Właściciel Serwera
    • Czas Online: 39d 7h 50m 23s
    • Gadu-Gadu:
    • Nick w grze: suck_my noobek:/
    WSPOMNIJ

Na pierwszym screenie widać, że admin napisał że robi ssy (zrobiłeś je?) 

jak szedłem za tobą to mnie widziałeś powiedz mi jak jak ja na kucałem i mnie widziałeś pisałem byś offał wh bo miałeś wh nie zrobiłeś tego więc dostałeś perma i nawet gracze mi pisali że masz wh ja to sprawdziłem i miałeś może offnołeś pod koniec ale nwm 

Admin prosi o wyłączenie wh... Co Ty chłopie wyprawiasz? Jeżeli sądzisz że ma wh to robisz SSy a skoro nie zrobiłeś to rozpisz demko i udowodnij, że miałeś rację.

Czas na rozpisanie 24h od tego zgłoszenia. Później gracz otrzyma UB.

Pzdr.

@ Jednak zrobiłeś te SSy to po co kłamiesz że nie możesz robić?

http://xsteam.pl/top...to/#entry345505

Użytkownik suck_my noobek:/ edytował ten post 12 wrzesień 2016 - 17:39

• 1

Affensive

Affensive

Skorumpowany Admin

• Grupa:
    Zasłużony
    • Czas Online: 41d 21h 11m 50s
    • Gadu-Gadu:
    WSPOMNIJ

SS'y miał robione, dostał ub bo są czyste.

Co do admina banującego, nie jest w stanie przyznać się do tego, że ktoś jest lepszy. Jak będę miał czas i ochotę, zobaczę te demko, ale czekam na admina banującego, aż rozpisze demko gracza inaczej, dajesz bezpodstawny powód do zbanowania.

Administrator piszący "offaj wh". Co ty robisz chłopie, nie po to masz admina, żeby takie rzeczy pisać na chacie.

Ale ja nie mogę mu dawać ssy bo pan Grand zabrał mi taką komendę wpisałem amx_ssban i nie mogłem mu dać ssy 

Jak nie mogłeś mu robić ss'ów jak mu zrobiłeś te ss'y. Czekam na degrada dla Twojej osoby, za brak znajomości AMX, oraz podstawowych komend administratora oraz brak opanowania wobec graczy.

• 0

.:Grand-Master:.

.:Grand-Master:.
  • Grupa:
    Właściciel Serwera
    • Czas Online: 2d 8h 34m 26s
    • Gadu-Gadu:
    • Nick w grze: .:Grand-Master:.
    WSPOMNIJ

opentanie już raz mial degrada czasowego i nic nie poskutkowało więc degrad na zawsze teraz jest ostrzegałem go, że jeszcze jedna akcja i degrad

• 0

Affensive

Affensive

Skorumpowany Admin

• Grupa:
    Zasłużony
    • Gadu-Gadu:
    WSPOMNIJ

Wyjaśnione.
    Gracz został ukarany. Skarga jak najbardziej słuszna.
    Zamek.
    • 0

Affensive

Affensive

Skorumpowany Admin

• Grupa:
    Zasłużony
    • Gadu-Gadu:
    WSPOMNIJ

<p><center><b> ***Wiadomość wygenerowana automatycznie***</b></center><br /><br><br /></br><br /><center><b><font color="orange">Problem rozwiązany.</font> </br></center><br />Temat został zamknięty przez <b>Moderatora</b> bądź <b>Administratora</b>.<br />Jeżeli nie zgadzasz się z tą decyzją raportuj ten post, a Administrator rozpatrzy go ponownie!<br /><br><br /></br><br />Pozdrawiamy,<br />Zespół xSteam.pl<br /><br /></p>
    • 0

Żeby dodać komentarz, zobaczyć poprawny link do danej strony, musisz zalogować się lub założyć konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skarga, na, admina

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych