Skocz do zawartości

Witaj na xSTEAM.pl - Forum o Grach!

To miejsce w którym jednoczymy ludzi ze wspólną pasją do gier poprzez internet. Tu znajdziesz najnowsze nowiny o bestsellerowych grach z całego świata.
Dołącz do naszej społeczności aby w pełni korzystać z usług oferowanych przez xSTEAM.pl

Zaloguj się lub Zarejestruj się

Zdjęcie

Counter Strike 1.6 non steam. Jaki wybrać?

counter strike 16 non steam jaki wybrać

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Admin

Admin
  • Grupa:
    Właściciel
    • Czas Online: 19d 7h 10m 3s
    WSPOMNIJ

Napisałem poradnik jakiego wybrać patcha da counter strika. W sieci jest ich pełno, więc pewnie wielu ma dylemat, który jest najlepszy. Krótko opiszę najbardziej znane, takie jak:
    v23, v32, v40, v42 oraz XTCS.

v23

Wziąłem go pierwszego pod lupę nie tylko dlatego, że jest najstarszy ze wszystkich patchów jakie będę opisywał, ale dlatego że przez wielu jest on uważany za najlepszy. Ja osobiście testowałem go na samym początku, gdy zaczynałem przygodę z cs'em. Wielkiego wrażenia na mnie nie wywarł. Może dlatego, że miałem spore problemy z wejściem na większość serwerów. Dodatkowo zawiera liczne błędy np. w nazwach broni. Jest dobry dla osób które podczas grania nie muszą mieć jakiejś super grafiki czy efektów.

v32

Moim zdaniem jeden z najlepszych. Kiedy wyszedł po prostu zdominował pozostałe. Wersja zawiera poprawione liczne błędy takie jak "Invalid CD-Key", nazwy broni, lub tła 32 bitowego. Uważam, że teraz lepszy od niego jest tylko XTCS. Zdecydowanie polecam.

v40

Jest to przerobiony patch v32. Modele postaci oraz broni zbytnio się od niego nie różnią. Gra (przynajmniej mi) czasami się zacinała i trzeba ją było wyłączyć i ponownie włączyć. Dodatkowo niekiedy usuwały mi się, adresy ip serwerów. Moje zdanie jest takie, że nie warto ściągać.

Screeny:

681de_dust20000.png 
    5608de_dust20002.png 

v42

Wersja zawiera samego cs'a. Nie posiada Half Life'a dzięki temu mało waży co jest dużym plusem. Modele postaci oraz broni są identyczne jak v32. Dodatkowym plusem uważam to, że zostały usunięte reklamy. U mnie tak jak w v40 same usuwały się serwery w favorites. By ten błąd naprawić trzeba byłoby ściągnąć dodatkowego patcha który to naprawia.

Screeny:

de_dust20007.png

XTCS

Różni się on od pozostałych chyba wszystkim. Gram na nim już jakiś czas i nie zanosi się bym zmieniał go na jakiś inny. Najbardziej spodobały się mi w nim całkiem inne od pozostałych modele broni, wygląd postaci (z Source) oraz odgłosy chodzenia, strzelania itp. Zawiera również nowy wygląd menu i nastrojową muzykę która leci w tle smile.png. Wersja zawiera wbudowane boty. Małym minusem jest to, że dużo waży. Mimo to uważam go za najlepszy.

Screeny:

fbe174727a08aaedmed.jpg 

Podsumowanie:
    1 miejsce: XTCS
    2 miejsce: v32
    3 miejsce: v23
    4. miejsce: v42
    5 miejsce: v40

http://www.cs-serwer...eam-Jaki-wybrać

• 0

Żeby dodać komentarz, zobaczyć poprawny link do danej strony, musisz zalogować się lub założyć konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: counter, strike, 16, non, steam, jaki, wybrać

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych