Skocz do zawartości

Witaj na xSTEAM.pl - Forum o Grach!

To miejsce w którym jednoczymy ludzi ze wspólną pasją do gier poprzez internet. Tu znajdziesz najnowsze nowiny o bestsellerowych grach z całego świata.
Dołącz do naszej społeczności aby w pełni korzystać z usług oferowanych przez xSTEAM.pl

Zaloguj się lub Zarejestruj się

Zdjęcie

Pożegnanie

pożegnanie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

Rosol

Rosol
  • Grupa:
    Użytkownik
    • Czas Online: 10h 31m 58s
    • Ulubiony serwer: Only DD2 CS 1.6
    WSPOMNIJ

Witam, mimo tego, że byłem tutaj krótko przyjemnie mi się grało do pewnego czasu. Ogólnie serwer był spoko jednak do czasu, dlaczego? Grałem na serwerze razem z moim znajomym Piotrem gdy ten dostał bana za czystą grę. http://xsteam.pl/topic/100050565--/ Został adminem był top 1 dobrze karał a jakiś administrator go zbanował bez żadnej rozpiski nawet nie wytłumaczył za co a gdy napisał odwołanie temat został od razu zamknięty. Nikt się tym nie zainteresował, że admin sobie banuje kogoś bo dostaje w dupe od Piotra tylko go zbanował bezpodstawnie. Świadczy to o braku profesjonalizmu admini grają może 2-3 lata w tę grę i nie potrafią określić za co jest ban nie zobaczą hltv nie rozpiszą dema na anticheat czy blacklisted tylko dają bana i koniec. Zawiodłem się myślałem, że tutaj administracja ogarnia i nie dochodzi do takich sytuacji, lecz się myliłem.

W każdym razie - dzięki za wspólną grę wyszło jak wyszło pozdrawiam nieudolnego administratora, który na własne życzenie wypędził kilka aktywnych osób z serwera jak dalej tak będziecie robić to serwer się rozleci a widać, że już dużo osób odeszło. Pozdrawiam!

• 0

Affensive

Affensive

Skorumpowany Admin

• Grupa:
    Zasłużony
    • Czas Online: 41d 21h 11m 50s
    • Gadu-Gadu:
    WSPOMNIJ

Narazie cheaterze ;)

• 1

Admin

Admin
  • Grupa:
    Właściciel
    • Czas Online: 19d 7h 10m 3s
    WSPOMNIJ

Serwer pełny i ludzie odeszli :D

• 0

suck_my noobek:/

suck_my noobek:/

Gizd :)

• Grupa:
    Właściciel Serwera
    • Czas Online: 39d 7h 52m 44s
    • Gadu-Gadu:
    • Nick w grze: suck_my noobek:/
    • Ulubiony serwer: 4FUN CS 1.6
    WSPOMNIJ

AC i BL to jedno wielkie gów.o, kolesiostwo i brak jakiejkolwiek powagi w tym czym się zajmują (a raczej powinni zajmować). 

My nie banujemy ludzi którzy mają tam bany i nie będziemy się sugerować tym co oni tam wypisują. Na początku można było mieć jakieś zaufanie, ale od dłuższego czasu żądzą tam "znajomi znajomych" i ludzie dostają za nic permy a inni nie dostają słusznych banów ;) Tyle w temacie AC i BL. 

Miło było ;d 

Pzdr.

• 2

leniwa

leniwa
  • Grupa:
    Kobieta
    • Czas Online: 21h 4m 41s
    • Gadu-Gadu:
    WSPOMNIJ

Sama dostalam bana na BL, a bardziej powiedzialabym ze zaplacono nawet za mojego bana :) smieszne jest to ze sie odwolalam i bede czekac z3-4 miesiace az jakis smieszny sedzia ruszy dupsko to sprawdzic.  BL i AC to gowno :) kazdy z nas moze  sobie stworzyc taka stronke i banowac ludzi :)

• 1

Zohan:*

Zohan:*
  • Grupa:
    Admin 1.6 DD2
    • Czas Online: 9d 13h 15m 8s
    • Nick w grze: Alek:***
    WSPOMNIJ

Nikt za tobą nie będzie płakać. ty i twój kolega od początku nam nie pasowaliście ze swoją grą. Prędze czy później i tak byśmy wam podziękowali. Graliście na innych serwerowniach i byliście adminami, ciekawe dlaczego odeszliście i czy faktycznie tak było, ale jedno jest pewne cziter prędzej czy później wpadnie. Dzięki  za gre i miło było. 

• 0

Asia.

Asia.
  • Grupa:
    Kobieta
    • Czas Online: 2h 1m 38s
    • Gadu-Gadu:
    WSPOMNIJ

Papa

• 1

KAPITAN SOWA

KAPITAN SOWA
  • Grupa:
    Zasłużony
    • Czas Online: 37d 9h 14m 52s
    • Gadu-Gadu:
    • Nick w grze: HARDSTYLOWA SOWA | KAPITAN SOWA
    WSPOMNIJ

Ban dla twojego kolegi został nałożony z mojej inicjatywy lordzie i nie za darmo a za grę na haxie, Tobie się upiekło.

Lepsza gra z garstką osób na serwerze niż z plagą hax'ów.   

• 2

lukasz123

lukasz123
  • Grupa:
    V.I.P
    • Czas Online: 1d 12h 6m 41s
    • Gadu-Gadu:
    • Nick w grze: Mechu
    WSPOMNIJ

sowa madre slowa pozdrawiam :)

• 0

Żeby dodać komentarz, zobaczyć poprawny link do danej strony, musisz zalogować się lub założyć konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pożegnanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych